SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
118 500 €
(2 370 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Стара планина, Варна

spavaća soba1
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Само от Явлена! Явлена-Варна ви предлага за продажба едностаен апартамент в непосредствена близост до ул. Бенковска на гр.Варна. Намира се на пети ета...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Стара планина, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu