SUPA24
120 705 €
(1 298 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
93 m²
Golden Sands, Варна

spavaća sobaatypical
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

АДРЕС продава двустаен апартамент в нова тухлена сграда в град Варна, к.к. 'Златни пясъци'. Апартаментът се намира на етаж 5/7, има площ 93 м2 и включ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Golden Sands, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu