SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
204 750 €
(2 844 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
Драган Данаилов, Варна

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ексклузивно от Явлена! Представяме Ви стилен двустаен апартамент с ПАРКОМЯСТО, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна местност Св. ...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Драган Данаилов, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu