SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 900 €
(3 096 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
113 m²
Парижка Комуна, Варна

spavaća sobaatypical
stan113 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Елегантен градски имот с дизайнерско изпълнение в сърцето на Варна на минути от Катедралата. Представяме впе...

Ostalo
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Парижка Комуна, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu