SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 000 €
(2 583 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Анри Барбюс, Варна

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ТОП ОФЕРТА! АКТ 16! Представяме Ви елегантен двустаен апартамент, намиращ се в комплекс с модерна визия, идеален както за инвестиция, така и за живее...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Анри Барбюс, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

НОВ ДОМ 1

Slični oglasi

Slično u inozemstvu