SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(1 554 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
74 m²
майор Минчо Димитриев, Варна

spavaća sobaatypical
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Явлена Варна ви представя за продажба двустаен апартамент с обща площ от 74 квадратни метра, разположен в сграда с А-15. Намиращ се на четвърти етаж ...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

майор Минчо Димитриев, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu