SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(2 917 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
120 m²
Зеленика 9, Варна

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме за продажба стилен и елегантен апартамент с морска гледка, разположен в затворен комплекс с контрол...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Зеленика 9, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu