SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
131 100 €
(1 900 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
69 m²
Иларион Макариополски, Варна

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент, състоящ се от входно антре, дневна, спалня, баня с тоалет и тераса тип лоджия. Статут на кабинет! В близост до Операта, спирки н...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Иларион Макариополски, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu