SUPA24
249 900 €
(2 192 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
114 m²
Христо Попович, Варна

spavaća sobaatypical
stan114 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ЕКСКЛУЗИВНО! ТУХЛЕНО СТРОИТЕЛСТВО С РЕАЛНИ ПЛОЩИ! КЛЮЧ В ОФИСА ЗА ЛЕСНИ ОГЛЕДИ! МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ, находящ се непосредствено до БОТЕВА ГРАДИНКА и ...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Христо Попович, Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu