SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 000 €
(1 835 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
103 m²
Варна

spavaća sobaatypical
stan103 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

458301 Продавам четиристаен апартамент в ж.к. Възраждане IV, в непосредствена близост до парк Възраждане. В района има училище, детски градини, суперм...

Ostalo
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Варна
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

МИРЕЛА - гр. ВАРНА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu