SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
210 000 €
(1 858 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
113 m²
Стефан Караджа, Търговище

spavaća sobaatypical
stan113 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

'ИМОТИ КСЕН' продава четиристаен просторен тухлен апартамент в центъра на града. Жилището е разположено на трети етаж с чиста площ 113 кв.м. Има следн...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Стефан Караджа, Търговище
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КСЕН

Slični oglasi

Slično u inozemstvu