SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
58 000 €
(1 758 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Тънково

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Description of object:
For sale is a cozy studio in the Casa Rossa complex in the popular holiday resort Sunny Beach, Bulgaria.

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Тънково
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu