SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 500 €
(979 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Sunny Day 6, Тънково

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-Bedroom Apartment with Pool View | Sunny Day 6, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this fully equipped and ready to use 2-bedroom apartmen...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Sunny Day 6, Тънково
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Slični oglasi

Slično u inozemstvu