SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
27 500 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Sunny Day 6, Тънково

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 478 или 02 425 68 40 и цитирайте референтния номер на имота: Snb 88396. Отговорен брокер: Стилия...

Ostalo
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Sunny Day 6, Тънково
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu