SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 300 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
бул. България, Свиленград

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага за продажба ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ, разположен в град Свиленград в сграда пред акт 16. Площ 73 кв.м. Етаж...

Ostalo
Dob ponude: 45dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

бул. България, Свиленград
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТИ-МИРА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu