SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
59 620 €
(994 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
бул. България, Свиленград

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага за продажба ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ разположен в кв. Изгрев. Град Свиленград. Апартамент 17 59,62кв.м. Ета...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

бул. България, Свиленград
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТИ-МИРА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu