SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
59 000 €
(1 595 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća soba1
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Студио с гледка към морето | Crown Fort Club IBG Real Estates предлага за продажба това светло и напълно обзаведено студио, разположено на 5-ти етаж ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АЙ БИ ДЖИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu