SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
76 000 €
(2 171 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
1-ва, Свети Влас

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Furnished Studio on the First Line | Premier Fort Beach, Sveti Vlas
IBG Real Estates is pleased to offer for sale this furnished studio apartment, loc...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

1-ва, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Slični oglasi

Slično u inozemstvu