SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
69 600 €
(1 582 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća soba1
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio má celkovou plochu 50 m² a nachází se ve 3. podlaží ze 6. Díky praktickému prostoru je vhodné nejen pro vlastní dovolenou, ale i pro delší poby...

Namješteno
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev

Slični oglasi

Slično u inozemstvu