SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
173 000 €
(2 582 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²
Ела, Свети Влас

spavaća soba1
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury 1-Bedroom Apartment with Sea and Pool View | Dolce Vita 2
IBG Real Estates is pleased to offer this elegant one-bedroom apartment with garage i...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNamještenoKatTuš kabinaKuhinjski aparatiOtvoreni dnevni boravakSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Ела, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Slični oglasi

Slično u inozemstvu