SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
94 900 €
(1 091 € / m²)
Prodaja
1
1
87 m²
Раковина, Свети Влас

spavaća soba1
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New 1-Bedroom Apartment with No Maintenance Fee | Villa Venezia
We offer for sale a new 1-bedroom apartment with no maintenance fee, located in Villa ...

Ostalo
Dob ponude: 47dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Раковина, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Slični oglasi

Slično u inozemstvu