Popis ponuda
8
8
8
63 000 €
(1 909 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
33 m²
1-ва, Свети Влас
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
33 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Studio with Pool and Sea Views in Anna Marina complex, Sveti Vlas
We offer for sale furnished studio apartment with balcony in the Anna Marina comple...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
51dana
Ažurirano:
30dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
1-ва, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.