SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
64 500 €
(1 057 € / m²)
Prodaja
1
1
61 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća soba1
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлагаме за продажба красив студио апартамент в Свети Влас. Студиото се намира на втори етаж и е напълно оборудвано с всичко необходимо. Общата площ...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРЕМИЕР

Slični oglasi

Slično u inozemstvu