SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
67 800 €
(1 012 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в Свети Влас с красива морска гледка. Жилищна сграда, без такса поддръжка. Имотът се състои от входн...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРЕМИЕР

Slični oglasi

Slično u inozemstvu