SUPA24
Dnevni boravak; pločice, moderan stil, prirodna svjetlost
Kuhinja; kućanski aparati, pločice, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; pločice
149 990 €
(1 531 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
98 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 16620. Предлагаме за продажба просторен обзаведен тристаен апартамент в отлично поддържания комплекс от затворен тип Панорама Др...

Ostalo
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu