SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 000 €
(1 342 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 16214. Предлагаме за продажба обзаведен тристаен апартамент в Свети Влас, разположен в жилищен комплекс Нов Изгрев, само на 350 ...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu