SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
89 900 €
(1 550 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
Цар Симеон, Свети Влас

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 15337. Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент в бутиковия комплекс "Феървью/Fairview" – малка, модерна сграда, разполо...

Ostalo
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Цар Симеон, Свети Влас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu