Popis ponuda
15
15
15
99 800 €
(1 559 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Цар Симеон, Свети Влас
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
64 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Tento světlý a prostorný byt se nachází ve Sveti Vlas, v oblíbené části v okolí obchodu Diamant, jen pár minut chůze od pláže (300 metrů).
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
80dana
Ažurirano:
80dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Цар Симеон, Свети Влас
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski