SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
150 000 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
75 m²
Кореняците, София

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Тристаен тухлен апартамент / втори етаж от къща/ с площ 75,06кв.м., състоящ се от входно антре, две стаи, хол, кухня, баня и тоалетна , заедно с 1/...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Кореняците, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu