SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
306 108 €
(2 943 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
104 m²
Асен Йорданов, София

spavaća sobaatypical
stan104 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

МЕЗОНЕТ на партерен етаж са разположени дневна над 50 кв.м. със санитарен възел и дворна тераса 44.72 кв.м.и предверие със стълби към втори етаж, на ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Асен Йорданов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu