SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
224 851 €
(1 906 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
118 m²
Дико Илиев, София

spavaća sobaatypical
stan118 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Многостаен апартамент с РЗП- 117,11м?, ЗП-96,21м? с включен склад 18-3,29м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални,...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Дико Илиев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu