SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 990 €
(2 464 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
69 m²
Кап. Иван Златев, София

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлагаме за продажба двустаен апартамент, преустроен на тристаен, разположен в ж.к. Люлин 5! Жилището е с функционално разпределение: антре, дневна ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Кап. Иван Златев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТИ ВАСИЛЕВ ТМ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu