SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
232 000 €
(2 128 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
109 m²
ж.к. Люлин 7, София

spavaća sobaatypical
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏠 ПРОСТОРЕН И СВЕТЪЛ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО СОФИЯ, ЛЮЛИН-ЦЕНТЪР Търсите перфектния баланс между комуникативна локация, ново строителство ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ж.к. Люлин 7, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu