SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
320 000 €
(4 384 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Солунска, София

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE продава просторен и светъл 3-стаен апартамент в центъра на София. Ако искате да живеете в сърцето на София, само на метри от пешеход...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Солунска, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu