SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
375 000 €
(2 534 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
148 m²
Иларион Драгостинов, София

spavaća sobaatypical
stan148 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

📌 Референтен номер: 2110451 ❗ Революшън Естейт представя тристаен апартамент в София, кв. Редута❗ Локацията е спокойна и добре устроена, с удобен д...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Иларион Драгостинов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu