SUPA24
473 955 €
(2 855 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
166 m²
Асен Йорданов, София

spavaća sobaatypical
stan166 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE Представя изключителен четиристаен апартамент с внушителна квадратура от 166.30 кв.м, разположен на 2-ри етаж (над партер). Имотът с...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Асен Йорданов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu