SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
363 750 €
(3 006 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
121 m²
Брезовица, София

spavaća sobaatypical
stan121 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

📌 Референтен номер: 2110293. ❗ Революшън Естейт Ви представя тристаен апартамент в луксозна сграда С АКТ 15 в ж.к. Бояна. ❗ 🔷 Квадратура: ЗП - 105...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Брезовица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu