SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
196 000 €
(1 719 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
114 m²
Архиепископ Прохор Охридски, София

spavaća sobaatypical
stan114 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Кота '0'! Хол с бокс и трапезария 29.5 кв.м; спалня 16 кв. м, детска 13 кв. м, балкон 4,25 кв. м; бани по 3.5 кв.м; мокро помещение. Изложение: север...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Архиепископ Прохор Охридски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu