Popis ponuda
5
291 500 €
(2 699 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
108 m²
Никола Станчев, София
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
108 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ПРЕД АКТ 16 Представяме ви тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в един от най-бързо развиващите се квартали на София Малинова долин...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.