SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
148 162 €
(2 211 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Никола Станчев, София

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент с площ 67,84м2 / ЗП 55,64м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Никола Станчев, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕКА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu