SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
303 713 €
(2 596 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
117 m²
Дончо Ватах, София

spavaća sobaatypical
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ГЪВКАВИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! МЕТРОСТАНЦИЯ! ПАРКОМЯСТО И ГАРАЖИ! Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерна новострояща се сграда в кв. Хаджи Д...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Дончо Ватах, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu