SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
309 999 €
(3 100 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
София

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXTRA HOMES ПРОДАВА ЛУКСОЗЕН 3-СТАЕН В СИМЕОНОВО | ВИТОША ПАРК 🔥 Живот, който не просто купуваш а избираш. Представяме ти изключително стилно об...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕКСТРА ХОУМС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu