SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
396 000 €
(3 300 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
120 m²
Кумата, София

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

РЕАЛНА ОФЕРТА! Имаме удоволствието да Ви представим: 3-стаен апартамент в затворен комплекс Монте Бояна на ул. Кумата в кв. Бояна. Апартаментът е сл...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Кумата, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

НЕКСТ ЛЕВЪЛ ПРОПЪРТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu