SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
440 000 €
(2 733 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
161 m²
Кирил Буюклийски, София

spavaća sobaatypical
stan161 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти 'Имотен център България' Ви предлага за продажба 4-стаен апартамент, тип мезонет, в малка жилищна сграда, част от затворен ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Кирил Буюклийски, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Slični oglasi

Slično u inozemstvu