SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
287 500 €
(3 125 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
92 m²
Хан Кардам, София

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Хубав южен тристаен апартамент, завършен до ключ. Сградата е добре изпълнена и вече е населена. Акт 16 от октомври 2025. Разпределението е входно антр...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Хан Кардам, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu