SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
149 900 €
(2 939 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
Проф. Д-р Димитър Атанасов, София

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Перфектна инвестиция. Продавам обзаведен едно - двустаен апартамент в гр. София, кв.'Белите брези', ул.'Проф. Д-р Д.Атанасов'. Тихо и същевременно ком...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Проф. Д-р Димитър Атанасов, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БЪЛГАРИЯ РИАЛТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu