SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
433 359 €
(5 159 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Сан Стефано, София

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Емблематична сграда, в район Оборище, на метри от парк Заимов и метростанция Театрална. С Акт 16. Уникален проект- резиденция на изключително атрак...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Сан Стефано, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu