SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 000 €
(3 986 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Отец Паисий, София

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏡 Изключителен двустаен апартамент в центъра ул. Отец Паисий Представяме Ви стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова модерна...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Отец Паисий, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КАЛИ НЮ ХОУМС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu