SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(3 950 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
139 m²
Брезовица, София

spavaća sobaatypical
stan139 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique Estates има удоволствието да Ви представи изключителен тристаен апартамент за продажба в кв. Бояна, съчетаващ съвременна елегантност, висок кла...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Брезовица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЮНИК ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu