SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 200 €
(3 200 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
56 m²
Бързарица, София

spavaća sobaatypical
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Представяме ви уютно и функционално обзаведено ателие в кв. Овча купел район с отлична комуникация, бърз достъп до градски транспорт, магазини, заве...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Бързарица, София
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu